Het monitoren van een wasserette zou net zo eenvoudig moeten zijn als surfen op het internet. i-Trace verbindt elke machine met de cloud, zodat u in realtime ziet welke machines draaien en welke aandacht nodig hebben.
i-Trace voor wasserettes
Beheer je wasserette vanaf elke locatie
Primus i-Trace brengt alle aspecten van het exploiteren van een zelfbedieningswasserette samen op één eenvoudig, cloudgebaseerd platform – via één partner: Primus.
Digitaal beheer van wasserettes
Mobiele betalingen, analyses van omzet en bedrijfsvoering, klantbetrokkenheid, en service en onderhoud — alles op één plek. i-Trace transformeert een wasserette die op munten en kaarten werkt tot een verbonden onderneming die je vanuit elke browser kunt beheren.
Van de machine naar de cloud
i-Trace maakt een wasserette slimmer zonder de manier waarop klanten binnenkomen en wassen te veranderen.
- Een gateway verbindt elke machine met de i-Trace-cloud, zonder dat elke machine een eigen internetverbinding nodig heeft.
- Beheer uw wasserette vanaf elke locatie – bekijk prestaties, het aantal cycli per dag en start of herstart machines op afstand.
- Een app voor uw klanten waarmee zij een vrije machine kunnen vinden, betalen en een wasprogramma rechtstreeks vanaf hun smartphone kunnen starten.
Alles binnen handbereik
Het webplatform en de mobiele app brengen de volledige winkel binnen handbereik.
Ondersteund door Alliance Laundry Systems
i-Trace is ontwikkeld en wordt ondersteund door het team achter Primus. Van installatie tot dagelijks gebruik wordt ondersteuning geboden via trainingen en een speciale hulplijn.
Compatibel met de FX-serie (softmount) met XControl FLEX, de PC-serie (hardmount) met Xtronic (alleen APAC) en de DX-drogerserie (met wifi).